Kariéra

Disponent/ka logistiky

Co budete dělat?

  • pečovat o svěřené portfolio zahraničních a tuzemských zákazníků
  • analyzovat potřeby zákazníků a aktivně přistupovat k jejich uspokojování
  • budovat a rozvíjet dobré vztahy se zástupci zákazníků
  • fakturovat vyexpedované zboží
  • spolupracovat na řešení reklamací a stížností
  • spolupracovat s kolegy a kolegyněmi z oddělení plánování výroby a nákupu

Co očekáváme?

  • každodenní telefonická a mailová komunikace se zákazníky v němčině pro vás nebude stres ale radost
  • výhodou pro vás bude zkušenost z práce ve výrobní společnosti
  • uvítáme zkušenosti z jednání se zákazníky
  • k úspěšné práci budete potřebovat výborné komunikační a organizační schopnosti, trpělivost, schopnost samostatně řešit problémy a rozhodovat se
  • uživatelskou dovednost práce na PC považujeme za samozřejmost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí
  • odborné zaškolení a možnost kariérního růstu
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • nástup dle dohody
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v moderní jídelně
  • další zaměstnanecké výhody

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Zbyněk Pospíšek

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 201 +420 607 812 696

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.