Kariéra

Nákupčí nářadí/licích forem

Co budete dělat?

  • Zajišťovat operativu nákupu litých forem pro provoz nářaďovna
  • Aktivně komunikovat a jednat se zahraničními dodavateli (časté služební cesty do zahraniční)

Co očekáváme?

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Aktivní znalost AJ
  • Řidičský průkaz typu sk. B - aktivní řidič
  • Praxe z oboru odlévání neželezných kovů nebo vstřikování plastů podmínkou
  • Prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, flexibilitu a ochototu cestovat
  • Uživatelská znalost MS Office samozřejmostí
  • Základní znalost výroby forem Vám bude výhodou.

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající finanční ohodnocení, příležitost seberealizace a kariérního růstu
  • Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
  • Pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností
  • Dotované stravování, zvýhodněné telefonní a datové tarify pro Vás a Vaše blízké
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění (po určité době) a na pojištění odpovědnosti za škodu
  • Odměny při pracovních, životních výročích a za doporučení nového zaměstnance
  • Nástup dle dohody, možno ihned.

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Renata Hrubá

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 727 +420 724 824 269 personalista@kovolit.cz

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713 personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.