Kariéra

Směnový kontrolor/ka RTG

Co budete dělat?

  • kontrolovat různě složité odlitky během výrobního procesu – namátková rozměrová kontrola
  • rentgenovat odlitky, provádět kontrolu skrytých vad
  • provádět záznamy o této kontrole
  • zabezpečovat měření dílů v měrovém středisku

Co očekáváme?

  • SŠ vzdělání technického směru s maturitou
  • výbornou orientaci ve výrobní a výkresové dokumentaci
  • uživatelskou znalost MS Office práce s PC
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • flexibilitu a organizační schopnosti

Co nabízíme?

Práci ve vícesměnném provozu

  • zajímavou práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí
  • odborné zaškolení a možnost odborného a kariérního růstu
  • nástup dle dohody, nástupní mzda dle praxe a zkušeností
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • práci v nepřetržitém provozu ( 6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00 hod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v moderní jídelně
  • další zaměstnanecké výhody

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Zbyněk Pospíšek

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 201 +420 607 812 696

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.