Kariéra

Metrolog

Co budete dělat?

starat se o interní metrologický systém a příslušné dokumentace
vypracovávat a zaručovat kvalitu reportů z měření

zajišťovat kalibraci měřidel, jejich správné označení a evidenci

spolupracovat s projektovým týmem při plánování metrologických prostředků a podílet se na interních auditech

interně školit pracovníky a poskytovat odbornou podporu a pomoc ostatním oddělením v oblasti metrologie

účastnit se na rekvalifikačních zkouškách výrobků a spolupracovat na vzorkování dílů

Co očekáváme?

SŠ vzdělání technického směru

znalost čtení strojírenských výkresů podmínkou

uživatelská znalost práce na PC
praxe v metrologii a znalost legislativy výhodou
chuť do práce

znalost AJ nebo NJ výhodou

Co nabízíme?

Typ úvazku: HPP

zajímavou práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí

odborné zaškolení a možnost kariérního růstu

nástup dle dohody

pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)

pracovní dobu 37,5 hodiny týdně v jednosměnném provozu

5 týdnů dovolené

dotované stravování a další zaměstnanecké výhody

Metrolog

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Zbyněk Pospíšek

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 201 +420 607 812 696

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.