Kariéra

Specialista nákupu komodit

Co budete dělat?

  • aktivně vyhledávat nové dodavatele, navrhovat zařazení nových dodavatelů a spolupracovat na hodnocení stávajících dodavatelů
  • projednávat nákupní ceny vstupního materiálu i kooperací se stávajícími dodavateli
  • realizovat výběrová řízení na požadované skupiny režijního materiálu, včetně upínačů na CNC obrábění
  • podílet se na uzavírání kupních smluv z hlediska optimální ceny, kvality dodávek, dodacích lhůt, pořizovacích a dopravních nákladů
  • definovat nákupní strategie pro vybrané komodity v daném období

Co očekáváme?

  • minimálně SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe na podobné pozici
  • aktivní znalost AJ nebo NJ na úrovni B2
  • organizační schopnosti, schopnost vyjednávat, pracovat samostatně, flexibilitu a odolnost proti stresu
  • uživatelskou znalost MS Office a práce na PC
  • komunikační a prezentační dovednosti na dobré úrovni
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, výhodné hlasové a datové tarify pro členy Vaší rodiny, právní poradenství, příspěvek na penzijní spoření (po určitém čase)
  • jazykové a jiné rozvojové vzdělávací kurzy
  • možnost seberealizace, odborného i profesního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • termín nástupu dle dohody
  • místo pracoviště
  • pracovní dobu 37,5 hod. týdně

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Renata Hrubá

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 201 +420 724 824 269 personalista@kovolit.cz

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713 personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Výše uvedený souhlas mohu kdykoli odvolat. Správcem pro ochranu osobních údajů je vedoucí Úseku řízení lidských zdrojů.