Kariéra

HR specialista - zástup za MD

Co budete dělat?

  • realizovat nábor zaměstnanců dle ročního personální plánu
  • zpracovávat podklady pro dotace v oblasti vzdělávání, spravovat dotační agendy
  • rozvíjet spolupráci se školami
  • zajišťovat agendu agenturních pracovníků
  • komunikovat s Úřadem práce a dalšími externími subjekty
  • zajišťovat všechny HR činnosti a procesy dle požadavků vedení společnosti a představenstva
  • HR reporting
  • pracovat se systémem AZ Pro

Co očekáváme?

  •  SŠ/VŠ vzdělání, personální zaměření výhodou
  •  zkušenost na podobné pozici min. 2 roky - optimálně ve společnosti s min. 100 zaměstnanci
  •  dobrá orientace v oblasti pracovního práva
  •  praktická znalost HR procesů
  •  pečlivost, systematičnost, zodpovědnost
  •  výborné komunikační  a prezentační dovednosti
  •  práce s Microsoft Office na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, Outlook)
  •  řidičský průkaz sk. B výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí
  • odborné zaškolení a možnost karierního růstu
  • nástup dle dohody
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v moderní jídelně
  • další zaměstnanecké výhody

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Zbyněk Pospíšek

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 201 +420 607 812 696

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.