Kariéra

Projektový vedoucí

Co budete dělat?

  • Řídit, organizovat, kontrolovat a koordinovat průběh přidělených projektů a nabídkových řízení
  • Sestavovat, vést a řídit projektové týmy
  • Zodpovídat za kompletnost a aktuálnost dokumentace projektů
  • Spolupracovat s různými odděleními firmy (konstrukcí, technologií, výrobou, kvalitou)
  • Reportovat stav realizace projektu projektovému týmu, vedení společnosti i zákazníkovi
  • Podílet se na propagačních akcích firmy (veletrzích, výstavách)

Co očekáváme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Min. 2 roky praxe na podobné pozici ve strojírenské firmě, zkušenost z oblasti automotive velkou výhodou
  • Aktivní znalost AJ na úrovni min. B2, znalost NJ výhodou
  • Organizační schopnosti, schopnost vyjednávat, pracovat samostatně, flexibilitu a odolnost proti stresu
  • Uživatelskou znalost MS Office a práce na PC
  • Komunikační a prezentační dovednosti na dobré úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

Typ úvazku: HPP
  • Zajímavou práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí
  • Odborné zaškolení a možnost kariérního růstu
  • Nástup dle dohody, možno ihned
  • Pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování, zvýhodněné telefonní a datové tarify pro zaměstnance i jejich blízké
  • Příspěvek zaměstnavatele penzijní pojištění (po určité době) a na pojištění odpovědnosti za škodu
  • Odměny při pracovních, životních výročích a za doporučení nového zaměstnance

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Renata Hrubá

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 727 +420 724 824 269 personalista@kovolit.cz

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713 personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.