Kariéra

Směnový mistr/mistrová CNC obrábění

Co budete dělat?

  • řídit a organizovat práci směny při obrábění odlitků a výkovků zejména pro prestižní automobilové značky
  • průběžně kontrolovat kvalitu výroby
  • vést výrobní dokumentaci
  • zpracovávat výkazy výroby a reporty
  • dohlížet na dodržování pracovních layoutů a pořádku na pracovišti

Co očekáváme?

  • středoškolské vzdělání technického směru
  • praxi s CNC obráběním alespoň 2 roky
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • zkušenost s vedením lidí
  • praxe v automotive je výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní české firmě s dlouholetou tradicí
  • odborné zaškolení a možnost kariérního růstu
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • práci v nepřetržitém provozu
  • nástup dle dohody
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v moderní jídelně
  • další zaměstnanecké výhody

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Renata Hrubá

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 727 +420 724 824 269 personalista@kovolit.cz

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713 personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.