Kariéra

Technik kvality

Co budete dělat?

  • Spolupodílet se na řízení kvality daného provozu (slévárna + cnc)
  • Sledovat dodržování procesů všech kontrol provozu v souladu s dokumenty QMS
  • Školit pracovníky provozu v oblasti kvality.
  • Vytvářet kontrolní plány, vizuální návodky a katalogy vad.
  • Vytvářet a spravovat seznamy interních odchylek a zpracovávat odchylková řízení vůči zákazníkům.
  • Pracovat s dokumentací systému řízení kvality společnosti.
  • Řešit zákaznické, dodavatelské a interní neshody a nápravná opatření, 8D reporty a reklamace
  • Aktivně se účastnit na zákaznických, popř. dodavatelských auditech provozu
  • Koordinovat řízení vadné výroby, evidence zmetků, zastavené výroby a reklamací.
  • Vyhodnocování stability procesu.

Co očekáváme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Výbornou orientaci ve výrobní a výkresové dokumentaci
  • Zkušenost s řízením kvality dle ISO 9001, výhodou je i ISO TS 16 949
  • Aktivní znalost AJ
  • Flexibilitu, organizační schopnosti a odolnost proti stresu
  • Uživatelskou znalost MS Office a práce na PC
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Komunikační a prezentační dovednosti na dobré úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, výhodné hlasové a datové tarify pro členy Vaší rodiny, právní poradenství, příspěvek na penzijní spoření (po určitém čase)
  • Jazykové a jiné rozvojové vzdělávací kurzy
  • Firemní notebook a telefon
  • Možnost seberealizace, odborného i profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Termín nástupu dle dohody
  • Místo pracoviště - Modřice
  • Pracovní dobu 37,5 hod. týdně

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Zbyněk Pospíšek

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 201 +420 607 812 696

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.