Kariéra

ÚDRŽBÁŘ – INSTALATÉR /SVÁŘEČ – ZÁMEČNÍK

Co budete dělat?

  • Montáž, demontáž, opravy a servis koncových technických zařízení včetně jejich uvedení do provozu
  • Obsluha energetických zařízení, kotelna, výměníkové stanice vytápění + ohřev TUV, chladící okruh, kompresory, tepelné čerpadlo, kondenzační sušiče vzduchu, vodní hospodářství rozvody vody – kanalizace, opravy a obsluha vyhrazených zařízení: plynová zařízení, tlakové nádoby, zdvíhací zařízení
  • Kontrola těsnosti úniku provozních plynů a kapalin a funkčnosti provedených rozvodů a instalovaných zařízení
  • Odstraňování provozních závad a provádění údržbových prací
  • Zámečnické práce, výroba a oprava ocelových konstrukcí
  • Ostatní drobné práce dle potřeby provozu
  • Opravy a údržbové práce spojené se správou budov

Co očekáváme?

  • Svářečský průkaz elektrickým obloukem dle ČSN EN 287 včetně svařování v ochranné atmosféře, úřední zkouška pro svařování autogenem, oprávnění na svařování plynových potrubí, oprávnění pro opravy plynových zařízení, svařovaní potrubí z platu PPR
  • ŘP skupiny B, zkoušky na VZV – není podmínkou aktivní řidič je výhodou
  • Vyučení v oboru instalatér – zámečník
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zručnost a technické myšlení

Co nabízíme?

Mzda: 35000 Typ úvazku: HPP

  • týden dovolené navíc - 5 týdnů dovolené
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • jednosměnný provoz po – pá 6.00 -14.30 hodin
  • výhodné telefonní a datové tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, praní prac. oděvů atd.

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Lenka Marková

specialista HR

+420 532 157 898+420 606 740 713personalista@kovolit.cz

Andrea Loučanská

mzdová účetní a specialista HR

+420 532 157 734personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice