Kariéra

Manažer kvality

Co budete dělat?

  • Cílem Vaší práce bude:
  • Převzít zodpovědnost z vedení kvality ve společnosti
  • Stanovovat a optimalizovat procesy managementu kvality
  • Vytvářet interní směrnice a normy kvality a následně zajišťuje jejich dodržování
  • Řídit proces budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO nebo odvětvových standardů
  • Aplikovat moderní metody a nástroje managementu kvality, jako jsou například Balanced scorecard, EFQM, Kaizen a Six Sigma
  • Vedení a řízení zaměstnanců, jednání s externími partnery a dodavateli.
  • Tvorba podkladů, zpráv a reportů pro vedení organizace.

Co očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici a zkušenost s automotive
  • Aktivní znalost AJ/ NJ
  • Zkušenosti s řízením kvality dle ISO 9001, výhodou ISO TS 16 949
  • Dobrá znalost MS Office
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Flexibilitu a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Co nabízíme?

Typ úvazku: HPP
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příležitost osobního i profesního růstu
  • Služební vůz, telefon a notebook i k soukromým účelům
  •  5 týdnů dovolené, dotované stravování a další zaměstnanecké výhody.

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Renata Hrubá

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 727 +420 724 824 269 personalista@kovolit.cz

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713 personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice