Kariéra

Obchodník

Co budete dělat?

  • Aktivně vykonávat obchodní činnost související se zajišťováním zakázek od tuzemských i zahraničních zákazníků
  • Zajišťovat marketingovou a akviziční činnost u svěřených zákazníků
  • Posuzovat poptávky a zpracovávat nabídky
  • Projednávat smluvní podmínky se zákazníky a zodpovídat za podmínky uzavřených obchodních smluv
  • Sledovat průběh obchodních případů a řešit případné pohledávky a reklamace, spolupracovat s příslušnými výrobními pracovišti

Co očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Praxe na podobné pozici v oblasti automotive výhodou
  • Aktivní znalost AJ na úrovni min. B2, znalost NJ výhodou
  • Flexibilitu, organizační schopnosti, samostatnost, aktivní přístup a ochotu cestovat
  • Dobrou znalost MS Office
  • Komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti na dobré úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Co nabízíme?

Typ úvazku: HPP
  • Zajímavou práci v tradiční české firmě
  • Příležitost kariérního růstu
  • Pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností
  • Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování, zvýhodněné telefonní a datové tarify, příspěvek na penzijní pojištění a další benefity samozřejmostí
  • Nástup dle dohody.
Obchodník

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Mgr. Jana Novotná

specialista HR

+420 532 157 375 +420 739 420 458 personalista@kovolit.cz

Vlasta Dofková

+420 532 157 450 +420 606 740 713 personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice