Kariéra

Specialista technologie tlakového lití

Co budete dělat?

Cílem Vaší práce bude:

  • strategické řízení v oblasti technologie tlakového lití hliníku, stanovení výzkumných a vývojových plánů
  • optimalizace postupů a procesů výroby z hlediska technologie, produktivity a kvality, analýzy vad a jejich eliminace.
  • výběr a implementace nástrojů pro optimalizaci nových výrobních postupů, technologií a softwarů.
  • zajištění modernizace, vývoje a vyhledávání nových technologií ke zvýšení efektivity výroby.
  • koordinace činností při zavádění technologických a investičních projektů do provozu.
  • sledování vývoje nových technologií, prezentace informací v rámci společnosti a mentoring v oblasti technologického rozvoje tlakového lití, zodpovědnost za definované rozvojové programy.
  • spolupráce na vývoji konstrukčního designu tlakových licích forem a ostřihovacích nástrojů
  • metodická spolupráce a podpora ostatními divizemi.

Co očekáváme?

  • VŠ vzdělání technického směru (slévárenství)
  • praxi v oblasti technologie tlakového lití hliníku min. 5 let
  • dobrou znalost MS Office
  • aktivní znalost AJ, příp. NJ
  • samostatnost, flexibilitu, kreativitu, komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientaci na cíl a ochotu neustálého odborného vzdělávání.

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v tradiční české firmě, příležitost profesního a kariérního růstu
  • Odpovídající zázemí a finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní úvazek 37,5 hodiny týdně
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • široký výběr dotovaného stravování, výhodné firemní telefonní a datové tarify, věrností odměny, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity
  • nástup dle dohody.

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Mgr. Jana Novotná

specialista HR

+420 532 157 375 +420 739 420 458 personalista@kovolit.cz

Lenka Marková

+420 532 157 715 +420 739 278 419 personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice