Kariéra

Technolog tlakového lití

Co budete dělat?

  • řídit a navrhovat technologické postupy v provozu Slévárny
  • provádět rozbory zmetkovitosti a analýzy vad v odlitcích
  • zjišťovat příčiny vzniku vad a návrhovat způsoby jejich odstranění
  • spolupracovat s úsekem řízení kvality při vyřizování reklamací a procesu trvalého zlepšování
  • spolupracovat s konstrukcí při posuzování a realizaci nových projektů

Co očekáváme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (slévárenství výhodou)
  • praxe není podmínkou – vhodné i pro absolventa
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, Powerpoint)
  • znalost AJ, příp. NJ – úroveň B1
  • samostatnost, komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v tradiční české firmě, příležitost rozvoje a kariérního růstu
  • mzdu dle praxe až 37 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní úvazek 37,5 hodiny týdně
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • široký výběr dotovaného stravování, výhodné firemní telefonní a datové tarify, věrností odměny, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity
  • vhodné i pro absolventy
  • nástup dle dohody

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Renata Hrubá

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 727 +420 724 824 269 personalista@kovolit.cz

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713 personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice