Kariéra

Vedoucí kvality provozu

Co budete dělat?

  • Řídit úsek kvality provozu slévárna
  • Zodpovídat za dodržování procesů všech kontrol provozu Slévárna v souladu s dokumenty QMS, EMS a BOZP
  • Organizovat a kontrolovat práci, školení a hodnocení podřízených zaměstnanců
  • Pracovat s dokumentací systému řízení kvality společnosti, příručkou systému managementu, politikou kvality, cíli kvality, technickoorganizačními předpisy a instrukcemi
  • Poskytovat informace a reporty vedení úseku kvality o funkčnosti a stavu kvality provozu a jeho zlepšování
  • Řešit zákaznické, dodavatelské a interní neshody a nápravná opatření, 8D reporty, reklamace
  • Aktivní účast na zákaznických popř. dodavatelských auditech provozu
  • Koordinovat řízení vadné výroby, evidence zmetků a reklamací.

Co očekáváme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost v oblasti strojírenství a kvality
  • Výbornou orientaci ve výrobní a výkresové dokumentaci
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ
  • Zkušenosti s řízením kvality dle ISO 9001, výhodou ISO TS 16 949
  • Uživatelskou znalost MS Office práce s PC
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Komunikativní a prezentační dovednosti na dobré úrovni
  • Flexibilitu a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení a příležitost odborného růstu v tradiční české firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní úvazek 37,5 hodiny týdně
  • Široký výběr dotovaného stravování
  • Výhodné telefonní a datové tarify, věrností odměny, příspěvek na penzijní pojištění a další benefity.

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Ing. Renata Hrubá

vedoucí úseku řízení lidských zdrojů

+420 547 132 727 +420 724 824 269 personalista@kovolit.cz

Vlasta Dofková

specialista HR

+420 547 132 450 +420 606 740 713 personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice