Provoz

Nářaďovna

Nářaďovna, provoz s tradicí i moderními technologiemi.

Nářaďovna realizuje výrobu forem pro tlakové lití hliníku, zápustek, kokil a ostřihovacích nástrojů. V této výrobě má více než osmdesátiletou tradici.

Mezi odběratele těchto produktů patří kromě slévárny a kovárny naší společnosti také zákazníci v Německu, Rakousku, Švédsku a dalších zemích, kteří vyrábí odlitky pro automobilový průmysl, elektroprůmysl aj.

Nářaďovna nabízí vývoj a konstrukci ve vlastní konstrukční kanceláři (software AutoCAD a Pro/Engineer) a odzkoušení a ověření nástrojů včetně dodání vzorků a zpracování příslušných protokolů.

Maximální rozměry vyráběných forem jsou 1 200 x 1 200 mm, popřípadě jsou omezeny hmotností do 5 tun.

 

Výrobní zařízení

  • obráběcí centra
  • frézky
  • soustruhy
  • vyvrtávačky
  • elektroerozivní obráběcí
    stroje
  • klasické obráběcí stroje

Nářaďovna disponuje i potřebnou
kapacitou nástrojářských pracovišť.

Zajištění kvality

Na výrobu nástrojů se používají nejkvalitnější materiály od prověřených dodavatelů a původ materiálů je dokladován atesty od dodavatelů. Tepelné zpracování je zajištěno ve vakuových pecích a dokladováno grafy tepelného zpracování.

Fotogalerie

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice