Profil společnosti

Tradice ve výrobě odlitků a výkovků

Společnost Kovolit, a.s. datuje svoji historii od roku 1921, kdy byla v Modřicích u Brna založena strojní dílna Koloferra. Dnes je Kovolit, a.s. ryze českou společností s více než 300 zaměstnanci a ročním obratem téměř 800 milionů korun. Patří mezi nejvýznamnější výrobce hliníkových tlakových odlitků a zápustkových výkovků z neželezných kovů v České republice. Produkce Kovolitu, a.s. směřuje převážně do automobilového a elektrotechnického průmyslu zemí Evropské unie, ale také do zámoří. Společnost je certifikována podle uznávaných jakostních a ekologických norem ISO.

 

Společnost Kovolit, a.s. je schopna plnit i ty technologicky nejnáročnější požadavky svých zákazníků nejen díky svému neustálému rozvoji a investicím do moderních technologií, ale také zásluhou kvalifikovaných a zkušených zaměstnanců, bez nichž by svého významného postavení na trhu nedosáhla.

Naše provozy

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice