Kariéra

Obsluha CNC obráběcích center

Co budete dělat?

  • obsluhovat obráběcí stroje
  • vizuálně kontrolovat kvalitu obrobených odlitků

Co očekáváme?

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • práce je vhodná  pro muže i ženy

Co nabízíme?

Mzda: 26 000 - 32 000 Kč/ měsíc + zákonné příplatky v nadstandardní výši  Typ úvazku: HPP

  • 5 týdnů dovolené
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • nepřetržitý provoz po-pá a volné víkendy  (11 hodinové směny: 6.00 - 18.00, 18.00 – 6.00 hod.)
  • široký výběr dotovaného stravování
  • výhodné telefonní a datové tarify
  • věrnostní odměny , docházkové prémie
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Lenka Marková

specialista HR

+420 532 157 898+420 606 740 713personalista@kovolit.cz

Andrea Loučanská

mzdová účetní a specialista HR

+420 532 157 734personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice