Kariéra

Nástrojař do směn Po-Pá

Co budete dělat?

  • Montovat opravené a demontovat poškozené formy z licích strojů
  • Měnit ve formách normalizované náhradní díly (vyhazovače a jádra)
  • Dolícovávat dělicí roviny, ručně dolešťovat tvary vložek
  • Obsluhovat elektrická zdvihadla a VZV
  • Pracovat v 11 - ti hodinových směnách 6-18 hod a 18-6 hod dle rozpisu směn - průměrně 14 směn/měsíc (víkendy budete mít volné)

Co očekáváme?

  • Vyučení v oboru nástrojař nebo puškař či zámečník
  • Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
  • Ochotu učit se novým věcem, protože každá forma je jiná
  • Jeřábnický, svářečský i řidičský průkaz na VZV  jsou výhodou, ne podmínkou

Co nabízíme?

Mzda: 33 000-37 000 Kč + zákonné příplatky v nadstandardní výši Typ úvazku: HPP

  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
  • široký výběr dotovaného stravování, výhodné telefonní a datové tarify, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní odměny a další benefity
  • zákonné příplatky v nadstandardní výši
  • zkušený tým a odborné zaškolení

Máte dotazy k pozici? Ozvěte se nám!

Lenka Marková

specialista HR

+420 532 157 898+420 606 740 713personalista@kovolit.cz

Andrea Loučanská

mzdová účetní a specialista HR

+420 532 157 734personalista@kovolit.cz

Máte zájem o tuto pozici?Pošlete nám svůj životopis.

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje včetně životopisu, ozveme se vám! Můžete se s námi taky domluvit na individuální prohlídce pracoviště.

Odesláním osobních údajů dávám dobrovolně souhlas s jejich zpracováním pro účely výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde: GDPR.

Přidejte se do našeho týmu

Chcete se zapojit do výroby komponent pro automobilový průmysl, strojírenství, energetiku a přitom získat stabilního zaměstnavatele, jistotu zaměstnání, skvělý pracovní kolektiv a mnoho dalšího? Jestliže Vaše odpověď zní ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Zobrazit všechny pozice